Nabór uzupełniający do klasy sportowej siódmej.

Klub MUKS Sari Żory ogłasza nabór uzupełniający do przyszłej klasy siódmej, działającej w Szkole Podstawowej nr 3 w Żorach. Organizujemy szkolenie na poziomie młodzika, bierzemy udział w rozgrywkach Śląskiego Związku Piłki Siatkowej, organizujemy obozy sportowe.

Telefon kontaktowy do trenera: 669654488

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH, RADOSNYCH, CIEPŁYCH, SPĘDZONYCH W GRONIE BLISKICH ŚWIAT 

W IMIENIU ZARZĄDU ŻYCZY 

WIESŁAWA PAWLETKO 

SP 3 prowadzi nabory do klas sportowych

Szkoła Podstawowa nr 3 w Żorach prowadzi nabór do pierwszej klasy sportowej gimnastycznej i czwartej klasy sportowej siatkarskiej.

Szczegóły poniżej

Młodziczki w ostatnim etapie.

W sobotę  Młodziczki Młodsze grały w Mysłowicach.Po spokojnym i kontrolowanym meczu wygrały z Silesia Volley MSK Mysłowice II 2:0.
Drugi zespół niestety nie dojechał. W tej sytuacji nasza ekipa wychodzi na prowadzenie  w swojej grupie.
Dziękujemy za wsparcie naszemu miastu.

Czytaj dalej

Zajęcia dla podstawówki

Kolejna propozycja dla dziewcząt ze szkół podstawowych nie tylko z terenu Żor. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia z piłki siatkowej zarówno dla początkujących jak i trenujących siatkówkę. Poniżej informacja o terminach zajęć dla poszczególnych klas.

OD 27 LUTEGO ZAPRASZAMY DZIEWCZĘTA Z KLAS I-III NA ZAJĘCIA SPORTOWE Z ELEMENTAMI PIŁKI SIATKOWEJ. KAŻDA ŚRODA 16:30 W SP3 ŻORY

NABÓR DO KLAS SPORTOWYCH W III LO

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIEWCZĘTA NIE TYLKO Z ŻOR CHCĄCE KONTYNUOWAĆ GRĘ W SIATKÓWKĘ DO NASZYCH NOWYCH KLAS SPORTOWYCH W III LO W ŻORACH

POSZUKUJEMY SIATKARZY I SIATKAREK

KLUB SIATKARSKI MUKS SARI ŻORY I SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W ŻORACH

ZAPRASZA UCZNIÓW Z ROCZNIKA 2006 I 2007 NA TRENINGI SIATKARSKIE.
NASI ZAWODNICY BIORĄ UDZIAŁ W ROZGRYWKACH ŚLASKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ ORAZ NAJWIĘKSZYM TURNIEJU DZIECI W POLSCE KINDER + SPORT.
ORGANIZUJEMY LETNIE OBOZY SPORTOWE.


SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE POD NUMEREM TELEFONU: 669654488

Wspomnienie spotkania wigilijnego

Trochę z opóźnieniem kila zdjęć z naszego spotkania wigilijnego, które odbyło się w dniu 19 grudnia 2018. Wzięły w nim udział wszystkie nasze grupy treningowe od klasy 4 po seniorki ze szkół SP 3 i SP 15. Na spotkaniu mieliśmy zaszczyt gościć Prezydenta Miasta Żory pana Waldemara Sochę, Przewodniczącego RM pana Piotra Kosztyłę, Przewodniczącą Komisji Kultury i Sportu panią Jolantę Jolanta Hrycak, panie dyrektorki obu szkół Irena Krzywoń i Jolantę Malczewską, Radnych RM oraz innych znamienitych gości, naszych wieloletnich przyjaciół i sponsorów. Jak co roku wszyscy zebrani otrzymali upominki w postaci koszulek i naszych klubowych kalendarzy.