Spotkanie z profesjonalą siatkówką!

22 kwietnia w Dąbrowie Górniczej odbył się drugi mecz finałowy  ORLEN ligi: Tauron MKS         Dąbrowa Górnicza – Atom Trefl Sopot. W związku z tym wydarzeniem, nasz trener pan Krzysztof Murach zaproponował nam wyjazd na mecz. Kadetki wspólnie z młodziczkami w wesołych nastrojach, śpiewając w busie siatkarskie przyśpiewki, dotarły na halę w Dąbrowie Górniczej. Po znalezieniu naszych miejsc, każda z nas poszła jak najbliżej boiska, aby obejrzeć lub zrobić zdjęcie rozgrzewającym się siatkarkom. Kiedy mecz się zaczął poszłyśmy na swoje miejsca, napompowałyśmy klaskacze i z zaciekawieniem oglądałyśmy mecz. Po pomyślnie dla nas zakończonym spotkaniu, niektóre z nas udały się po autografy i zdjęcia siatkarek. Niestety nie zdobyłyśmy ich wiele, lecz w drodze do domu, jak to naszemu klubowi przystoi, dopisywały wspaniałe humory.  I tak śpiewający bus dotarł do Żor, a my miałyśmy świetną zabawę oraz okazję na obejrzenie profesjonalnej siatkówki.

Siatkarski turniej charytatywny „Dla Patryka Gatnera”

W dniu 07.04.2013r. w Mikołowie odbył się turniej charytatywny kadetek. W turnieju wzięło udział 12 drużyn z naszego regionu.  Drużyny zostały podzielone na 4 grupy po 3 zespoły. Nasza drużyna znalazła się w grupie z KPKS Halemba II oraz Spartakus Zabrze I. Po pierwszym  etapie nasza drużyna w grupie zajęła 1 miejsce i spotkała się w półfinale turnieju z KPKS Halemba I. Po bardzo wyrównanym  meczu nasza drużyna przegrała 2:1 w tiebreaku. W meczu o 3 miejsce dziewczyny zmierzyły się z drużyną MUKS Skałka Świętochłowice i niestety przegrała 2:0. Po ciężkim i wyczerpującym turnieju ostatecznie dziewczyny zajęły 4 miejsce w turnieju. Skład drużyny to:

Salamon Klaudia, Gaweł Oktawia, Muras Oliwia, Faruga Karolina, Kozak Patrycja, Piotrowska Klaudia, Frankowska Paulina, Wdowczyk Elżbieta, Baranowska Paulina, Kałus Wiktoria, Węgrzyk Patrycja.

MVP drużyny w turnieju została wybrana Wiktoria Kałus. Serdecznie gratulujemy.

Wynik turnieju:
1 miejsce MKS Płomień Sosnowiec
2 miejsce KPKS Halemba I
3 miejsce MUKS Skałka Świętochłowice
4 miejsce MUKS Sari Żory
5 miejsce Spartakus Zabrze I
6 miejsce Mosir Łaziska
7 miejsce KS Burza Borowa Wieś Mikołów
8 miejsce Szczyrk
9 miejsce UKS Źródełko Katowice
10 miejsce MKS Czechowice Dziedzice
11 miejsce Spartakus Zabrze II
12 miejsce KPKS Halemba II

Ostatni trening testowy do sms-a w G2

Informujemy wszystkie zainteresowane uczennice,
że ostatni sprawdzian testowy do klasy szkoły mistrzostwa sportowego o profilu siatkówka dziewcząt  w G2
odbędzie się w dniu
10 kwietnia 2013 roku o godz. 16.30 na hali MOSiR
ul. Folwarecka
.

Zapraszamy.