Obozowe wspomnienia Wisła Jawornik 2014.

16 sierpnia drużyny młodziczek oraz kadetek rozpoczęły obóz przygotowawczy do sezonu rozgrywek 2014/2015. Przez cały tydzień zawodniczki ciężko pracowały pod okiem wykwalifikowanego sztabu szkoleniowego.

Pierwsze dni rozpoczęły się bólem mięśni i zakwasami, jednak z każdym kolejnym treningiem było coraz lepiej. Mimo napiętego harmonogramu oraz ciężkich treningów był czas na wypoczynek i zabawę. Treningi odbywały się dwa razy dziennie, a wieczorem był czas na wypróbowanie nowo nabytych umiejętności podczas gierek.

Tradycją naszych obozów stał się chrzest najmłodszych uczestniczek. W tym roku także się bez niego nie obyło. Najstarsza grupa zawodniczek szczegółowo opracowała tę straszną noc. Dziewczyny musiały wykazać się nie tylko umiejętnościami sportowymi, ale także wiedzą o siatkówce. Szczególne gratulacje dla trenera Kowalskiego, który także musiał przejść przez ceremonię inicjacji.

Siatkówka oraz treningi dają nam ogromną radość, a ta pozostała otoczka to już tylko epizod. Mamy nadzieję, że krople potu wylane przez nas podczas ćwiczeń dadzą efekty na boisku. W tym sezonie będziemy dążyć do postawionych sobie wcześniej celów.

Cytując Krzysztofa Ignaczaka „Siatkówka to takie puzzle, w których każdy element musi do siebie pasować” każda z nas jest właśnie tym elementem. Mimo różniących nas wielu cech musimy postawić przed sobą określone wymagania i zacząć pracę nad sobą, po to, abyśmy wszystkie mogły „do siebie pasować”.

Przedsezonowy Turniej Młodziczek

W najbliższą sobotę 30 sierpnia o godz. 9.00  na hali przy ul. Folwareckiej odbędzie się

PRZEDSEZONOWY TURNIEJ MŁODZICZEK 
z udziałem następujących drużyn:

Źródełko Katowice – dwie drużyn
MKS Czechowice – Dziedzice  – jedna drużyna
UKS Centrum Pszczyna  – jedna drużyna
MUKS Sari Żory  – dwie drużyny.

Serdecznie zapraszamy kibiców siatkówki.

Wyjazd na obóz.

Wyjazd na obóz w sobotę 16.08.2014r zbiórka o 8.30 przed hala sportową wyjazd
9 – tej.

Zabieramy ze sobą te same rzeczy co w zeszłym roku oraz chęci i zapał do pracy. 

Pozdrawiamy trenerzy.