WF z gwiazdą sportu

25 listopada na hali odbyła się kolejna lekcja z cyklu „WF z gwiazdą sportu”. Tym razem gościem był MARIUSZ PRUDEL czołowy siatkarz plażowy świata, olimpijczyk z Londynu 2012, medalista imprez najwyższej rangi.
Mariusz Prudel poprowadził zajęcia z klasami siatkarskimi z SP 3 oraz G 2.

Turniej mini siatkówki w Mikołowie

Śląska Liga Mini siatkówki

16 listopada odbył się trzeci turniej naszej ligi. Tym razem gościliśmy w Mikołowie, gdzie nasz klub reprezentowały: cztery zespoły „dwójek”, trzy zespoły „trójek” i po raz pierwszy jeden zespół „czwórek”. Wszystkie zespoły dzielnie walczyły o każdy punkt i nabywały nowych umiejętności siatkarskich. Na szczególną uwagę zasługują dziewczyny z zespołu „czwórek”, które wystąpiły w tej kategorii po raz pierwszy i walczyły ze starszymi koleżankami wygrywając cztery mecze na pięć rozegranych.

Kolejny i ostatni turniej tego cyklu odbędzie się 13 grudnia w Żorach.

Dobry mecz kadetek

Dzisiaj 12 listopada na rozpoczęcie rundy rewanżowej drużyna kadetek MUKS Sari Żory wygrała z wyżej notowaną drużyną UKS Jedynka Rybnik 3-0.

Brawo dla dziewczyn teraz będzie tylko lepiej. Serdecznie gratuluję

Wygrany turniej młodziczek w Pszczynie

W dniu dzisiejszym  druga drużyna młodziczek MUKS Sari Żory  (podopieczne trenera Wychrystenki)  wzięła udział w turnieju młodziczek z okazji Dnia Niepodległości w Pszczynie. Dziewczęta zmierzyły się z sześcioma zespołami. Były emocje adrenalina radość i na końcu zwycięstwo.

W finale dziewczyny pokonały pierwszą drużynę Centrum Pszczyna. W całym turnieju nie straciły nawet seta i w pełni zasłużyły na ogromny puchar który dostały . MVP naszej drużyny została wybrana Oliwia Biodrowicz .

Gratulacje i oby tak dalej.

IV Memoriał im. Czesława Fojcika

W dniu dzisiejszym dobył się już IV Memoriał im. Czesława Fojcika. W memoriale udział wzięło 17 drużyn. Jedną z drużyn – MIX SARI ŻORY – zmontowali trenerzy, ich przyjaciele i zawodniczki IV ligi. Nasze kadetki i młodziczki pomagały w sędziowaniu.

Poniżej foto relacja z tego co działo się na parkiecie podczas pierwszych meczy.

Drugie młodziczki zagrają o miejsca od 17 -23.

Druga drużyna młodziczek MUKS SARI ŻORY  dzisiaj zagrała turniej w Żywcu z drużynami z Wodzisławia i Żywca. Oba mecze przegrały 0:2 ale po dobrej grze i walce. Dziewczyny przegrywają z przeciwniczkami o rok starszymi, co jest dobrym prognostykiem na przyszłość.

Teraz dziewczyny zagrają o miejsca 17-32.

Powodzenia.

młodziczki 2

Awans pierwszej drużyny młodziczek.

Drużyna młodziczek MUKS Sari Żory w najlepszej 16 na Śląsku!!!

W dzisiejszym turnieju dziewczyny pokonały UKS COS Olimp Szczyrk 2-0. W drugim meczu nasza drużyna przegrała po walce z drużyną BKS Aluprof Bielsko Biała 2-1. Serdecznie gratuluję!!!

Pokazowy trening Jastrzębskiego Węgla.

W dniu 2 listopada na hali odbył się otwarty trening siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Trening ten oglądali mieszkańcy Żor oraz nasze zawodniczki i trenerzy.