Świąteczny turniej kadetek

18 grudnia podczas treningu kadetek odbył się turniej Mikołajkowy z udziałem rodzin naszych zawodniczek.
Dziękuję wszystkim za udział myślę, że zabawa była udana.
Wesołych Świąt dla wszystkich

Życzenia świąteczno – noworoczne

Trenerom, zawodniczkom, dziewczętom i chłopcom z klas szkoły mistrzostwa sportowego, ich rodzinom, rodzicom i opiekunom
oraz sponsorom i przyjaciołom klubu życzymy

Spokojnych Świat pełnych rodzinnego ciepła i miłości,
Świąt wypełnionych radością, niosących wytchnienie i odpoczynek. 

Nowego Roku spełniającego wszelki marzenia ( w tym sportowe),
pełnego optymizmu, dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, wiary,
szczęścia i powodzenia

                                                         Zarząd MUKS Sari Żory

Spotkanie wigilijno – sportowe.

W dnu 17 grudnia odbyło się kolejne nasze spotkanie wigilijno – sportowe. W spotkaniu udział wzięły wszystkie grupy treningowe z SP 3, G 2 i seniorki ze swoimi trenerami.  Licznie przybyli zaproszeni goście z Przewodniczącym RM Żory Piotrem Kosztyłą na czele. Byli dyrektorzy obu placówek, rodzice dzięki którym były słodkości do kawy i kanapki oraz Zarząd klubu.

Po części oficjalnej rozpoczętej kolędą nastąpiły życzenia pani Prezes, pana Przewodniczącego RM Piotra Kosztyły. Tradycyjnie wszyscy otrzymali upominki w postaci koszulek – te dla obu grup młodziczek i kadetek zawdzięczamy, staraniom pana Ryszarda Podlskiego, który osobiście wręczył je zawodniczkom oraz kalendarzy klubowych na nowy rok. Był opłatek, degustacja ciast i pysznych kanapek, rozmowy przy kawie. Następnie na trzech boiskach toczyły się gry.

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJMY WSZYSTKIM, DZIĘKI KTÓRYM NASZE SPOTKANIE WYPADŁO TAK OKAZALE.

 

Drugie młodziczki walczą ambitnie

Po turnieju w Świętochłowicach. Pierwszy mecz przegrany z Silesią Volley po walce w tibreku 14:16 szkoda, ale dziewczyny powalczyły i mogły wygrać bo otwarły seta 7:2 ale kobieta zmienną jest. Drugi mecz bez historii. Pierwszy set, Wera wychodzi na zagrywkę i kończy 25:1 ( takie cuda tylko Sari II ) kolejny set do 6 i do domku.

Szkoda pierwszego meczu ale Ja jestem zadowolony.

Dobra postawa pierwszych młodziczek

Wczoraj – sobota 13 grudnia – odbył się turniej młodziczek w Żorach. MUKS Sari Żory I w pierwszym meczu pokonał zespół LKS Orzeł Kozy 2-1 natomiast w drugim meczu dziewczyny uległy drużynie MKS Dwójka Zawiercie. Teraz przerwa świąteczna i wracamy do gry 17 stycznia w walce o 9 miejsce na Śląsku.

IV Turniej Śląskiej Ligi Mini Siatkówki

W sobotę 13 grudnia o godzinie 9:30 na hali sportowej MOSiR’u odbędzie się turniej Śląskiej Ligi Mini siatkówki. Będzie to ostatni z czterech turniejów rozgrywanych między czterema zaprzyjaźnionymi klubami, które prowadzą szkolenie dzieci w mini siatkówce. Poprzednie turnieje odbywały się w: Pszczynie, Łaziskach Górnych i Mikołowie. Celem tych zawodów jest rywalizacja dzieci klas IV-VI na zasadzie zabawy w siatkówkę. Nie są prowadzone klasyfikacje drużyn, a na kończącym cykl turnieju w Żorach wszystkie uczestniczki zostaną nagrodzone złotymi medalami. Nasze miasto będzie reprezentowane przez uczennice Szkoły Podstawowej nr 3, gdzie prowadzone jest szkolenie w klasach mistrzostwa sportowego. Wystartujemy w kategoriach: rocznik 2004 i młodsze – „Dwójki”, rocznik 2003 i młodsze – „Trójki”. W kategorii „Czwórek” dziewczyny z klasy piątej zagrają ze starszymi koleżankami.

Organizatorami turnieju są nauczyciele wychowania fizycznego z SP 3.

Zapraszamy do kibicowania!

Mikołajkowy trening seniorek

W dniu wczorajszym 5 grudnia pobył się wspólny trening naszych seniorek i uczestników programu „Siatkówka dla wszystkich”. Obowiązkowym elementem ubioru była czapeczka Mikołaja. Przybył Mikołaj z Mikołajową, były słodkości i dużo dobrej zabawy.

DZIĘKUJĘ SENIORKOM I TRENEROWI KOSMALOWI ZA WSPÓLNĄ ZABAWĘ. Wiesława Pawletko trener niepełnosprawnych.