Zwycięstwo na początek rozgrywek kadetek.

W dniu dzisiejszym  29 września swoje zmagania rozpoczął zespół kadetek. Po dobrej grze i emocjonującej końcówce meczu drużyna MUKS Sari Żory pokonała zespół MKS Bielsko-Biała II 3-0.
Gratulacje i miejmy nadzieję że za tydzień również będzie taki wynik.

kadetki

 

Pierwsze „koty za płoty” drugiej drużyny młodziczek

W sobotę 26 września swoją przygodę z siatkówką rozpoczął II zespół młodziczek. W turnieju rozegranym u siebie dziewczęta zmierzyły się z drużyną z Wodzisławia przegrały 0-2 natomiast w drugi mecz  przegrały po walce z UKS Jedynka Rybnik II 1-2. Jednak nie ważny wynik lecz pierwsza nauka gdyż był to dla wszystkich dziewczyn pierwszy w życiu mecz siatkówki.

Bardzo dobry start pierwszej drużyny młodziczek

Wystartowały z wysokiego C.
Młodziczki SARI I wygrały dwa mecze w dzisiejszym turnieju w Orzeszu – 2:1 (20:25/25:19/15:7) z SMUKS Orzesze oraz 2:0 (25:12/25:10) z SMS Jastrzębie II.
Momentami wyglądało profesjonalnie, czasami słabiej ale trener i zawodniczki są zadowoleni. MVP- Dominika Suwińska

Ruszają rozgrywki młodziczek i kadetek.

Ruszamy z rozgrywkami już od soboty 26.09.2015r.

Młodziczki II – turniej na hali MOSIR od 10:00 – zapraszamy
w grupie mają jeszcze zespoły:GS UKS Krzanowice, MKS Zorza Wodzisław Śląski, UKS Jedynka Rybnik II
trener:Krzysztof Murach, Marek Utrata

 Młodziczki I – turniej 26.09.15 w Orzeszu – w grupie : Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój II , SMUKS Orzesze, UKS Jedynka Rybnik
trener Michał Wychrystenko

Kadetki: pierwszy mecz 29.09.15r u siebie z MKS Bielsko-Biała II 16:30 (zapraszamy) w grupie : BKS Aluprof Bielsko Biała, BKS Aluprof Bielsko Biała II, LKS Orzeł Kozy, VC Victoria-MOSiR Cieszyn, MKS Bielsko-Biała
trener: Krzysztof Murach

 Seniorki dopiero w marcu: trener Michał Wychrystenko

Turniej przygotowawczy kadetek

Dnia 13 września drużyna kadetek uczestniczyła w turnieju przygotowawczym do nowego sezonu. Była to okazja do zagrania drużyny oraz sprawdzenia swojej dyspozycji. Nie ważny wynik lecz nauka na nadchodzący sezon.

Zajęcia z siatkówki dla klas III i VI SP

Grafik zajęć trenera Kamila Kosińskiego.

Grupa naborowa – klasa III SP: Czwartek godzina 16:00-17:00 – SP 3

                Wtorek co dwa tygodnie godzina 16:00-17:00 hala MOSiR

 Grupa naborowa – klasa VI : Środa godzina 16:00 – 17:30 hala MOSiR.

Wspomnienia obozowe

Obóz jak co roku był bardzo wymagający. Trenerzy dali nam w kość, ale widać efekty naszej ciężkiej pracy. Myślę, że dobrze nas przygotowano do następnego sezonu. Cieszymy się, że tym razem wszystkie wróciłyśmy do domu bez poważniejszych kontuzji. Mimo zmęczenia świetnie się bawiłyśmy. Miałyśmy okazje do szaleństw i zabawy. Klub jest jak dom. Traktujemy się jak rodzina, a obóz nas za każdym razem coraz bardziej do siebie zbliża. Ogólnie bardzo dobrze wspominamy ten czas ciężkiej harówki, ale i świetnej zabawy. Chciałybyśmy jeszcze podziękować trenerom za cierpliwość, bo zdajemy sobie sprawę, że wyszkolenie tylu dziewczyn nie zawsze jest łatwe. 😉 K.S.

Kolejny rok szkolny i sezon rozpoczęty

Życzymy trenerom, zawodniczkom i zawodnikom samych sukcesów sportowych, naukowych i innych – bo stać jest Was na wiele !!!                                                                                                                                              Zarząd