Młodziczki w kolejnym etapie rozgrywek

Na starcie rozgrywek śląskiej ligi młodziczek stanęło 56 zespołów. Nasze obie drużyny awansowały do II etapu i będę walczyć o miejsca od 1-32. Pierwsza drużyna młodziczek już zaczęła rozgrywki.

Zapraszamy kibiców na kolejny turniej, który odbędzie się w Żorach w dniu 7 listopada na halę przy Folwareckiej.

Pożegnanie Ani Orłowskiej

22 października  przed treningiem IV ligi pożegnaliśmy dotychczas najbardziej utytułowaną naszą zawodniczkę Annę Orłowska. Od Zarządu Ania otrzymała pamiątkową statuetkę i dyplom. Natomiast kierownik IV ligi Beata Roman specjalnie dla Ani upiekła tort bezowy.
Aniu dziękujemy, że z nami byłaś. I mamy nadzieję, że do nas kiedyś wrócisz.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ O PUCHAR SZEFA BANDEROZY

No i wróciliśmy z intensywnego obozu nie tylko pod względem sportowym i z ogólnopolskiego turnieju minisiatkówki. Turniej był długi i męczący w ostatnich meczach ciężko było się już skupić zarówno zawodnikom jak i trenerom

ale turniej można zaliczyć do udanych. Było dużo grania a to było dla nas najważniejsze aby zapoznać się z nowymi kategoriami w jakich będziemy w tym roku grać. A wyniki jakie osiągnęliśmy oto one:

Czwórki dziewcząt klasa 6a miała najtrudniej na turniej przyjechały bardzo mocne ekipy ciężko było wskazać faworyta poziom był bardzo wyrównany a nasze dziewczyny zajęły: 8, 9 i 10 miejsce

Trójki dziewcząt klasa 5a tu wystartowało aż 5 drużyn z naszej klasy łącznie było 16 zespołów. dwóm ekipom udało się awansować do grupy finałowej grającej o miejsca 1-8. Reszta walczyła o miejsca 9-16. Ostatecznie zajęłyśmy 4, 8,13 i dwa 14 miejsca. Dziewczyny Julia Urbanek, Ola Danilczuk i Maja Żuk zostały uhonorowane pięknym pucharem za 4 miejsce w turnieju 😉

Trójki chłopców klasa 5b: chłopaki bardzo dobrze zaczęli turniej wygrywając mecz za meczem aż 3 drużyny awansowały do grupy finałowej tam już jednak nie było tak łatwo, zabrakło trochę ogrania w turniejach takiej rangi. Wynik napawa jednak optymizmem: 5, 7, 8 i 14 miejsce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY !! SZCZEGÓLNIE WYTRWAŁOŚCI I DOBREJ KONDYCJI

Pozdrowienia z Głuchołazów

W poniedziałek klasy mistrzostwa sportowego 5a i 6a wyjechały na obóz sportowy. Oprócz codziennych kilkugodzinnych treningów poznają również uroki miasta Głuchołazy.
Od piątku do niedzieli nasi sportowcy (w tym 5b, która przyjedzie w czwartek) będą uczestniczyli w XII Ogólnopolskim Turnieju w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Trzymajcie kciuki :-) .

SONY DSC