Kolejne doświadczenie seniorek

Nasze seniorki rozegrały kolejny sparing tym razem z Rybnikiem. Wynik meczu 2:2.
I wszyscy zadowoleni jak napisał trener na FB.

Na klubowym FB można obejrzeć filmik ze sparingu w Jastrzębiu.

Życzenia świąteczne

Zdrowych i spokojnych świąt

Życzy Zarząd

Seniorki przygotowują się do sezonu

Pierwszy sparing seniorek w tym sezonie za nami. Dziewczyny wygrały 3:2 z SMSem Jastrzębie. Filmik już wkrótce.

Spotkanie wigilijne.

W środę 16 grudnia 2015 roku na hali odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne całej społeczności naszego klubu. Stawiły się wszystkie grupy treningowe ze swoimi trenerami, członkowie Zarządu. Licznie przybyli zaproszeni goście oraz przyjaciele klubu, a także spora grupa rodziców. Były kolędy, wspomnienia – jak minął nam rok, prezenty, opłatek i życzenia oraz poczęstunek w formie kanapek i ciast. Z racji tego iż nasz społeczność rozrasta się z roku na rok zrezygnowaliśmy z części sportowej naszego spotkania.
W imieniu Zarządu dziękuję wszystkim za przybycie i udział w spotkaniu oraz tym wszystkim, którzy pomogli w organizacji i przeprowadzeniu wigilii.

Dobry turniej chłopców z SP 3 w Rybinku

Dnia 10 grudnia w Rybniku odbył się turniej mini siatkówki chłopców klas V. W turnieju wzięło udział 23 drużyny w tym dwie SP 3 Sari Żory. Po rozgrywkach w grupie nasze dwie drużyny nie straciły seta i awansowały do ćwierćfinałów. W kolejnym etapie również pokonały rywali i zameldowali się w półfinałach. W pierwszym II drużyna uległa po walce drużynie Sp3 Rybnik 28-26. Natomiast I drużyna bez problemu awansowała do finału. W finale niestety pierwszy zespół musiał uznać wyższość kolegów z Rybnika. Po dobrej grze kończymy turniej na 2 i 3 miejscu .
Chłopaki zdobywają doświadczenie przed turniejem Kinder + Sport.
Serdecznie gratulujemy!!!
Turniej odbył się w ramach Rybnickiej Młodzieżowej Akademii Siatkówki.

Mikołajkowy turniej kadetek.

W dniu dzisiejszym 8 grudnia na hali sportowej odbył się turniej Mikolajkowy par mieszanych kadetek. W turnieju wzięło udział 10 par. Była świetna zabawa, wiele zaciętych pojedynków oraz mała kontuzja( Janek życzymy zdrowia).

Zwycięzcami turnieju zostali Wiktoria Kupczak z wujkiem,  2 miejsce zajęła Natalia Kowalska z tatą a 3 miejsce przypadło Julii Krzekotowskiej z siostrą. Serdecznie dziękuję za udział w turnieju. Zabawa była świetna!!!

Nowe szaty młodziczek

Nasze I młodziczki  wystąpiły na ostatnim turnieju – niestety nieszczęśliwie przegranym – w nowych dresach. Mimo to trener mówi „głowy do góry”.