Kolejny turniej chłopców z SP 3.

W dniu 30 stycznia  odbył się kolejny etap turnieju Kinder +Sport trójek chłopców w Tychach. W tym etapie mamy 2 drużyny. Po pierwszym turnieju drużyna SP 3 Sari Żory I wygrała wszystkie swoje mecze i zajmuje pierwsze miejsce w swojej grupie natomiast drużyna SP 3 Sari Żory III po walce przegrała dzisiaj swoje mecze.

Mamy nadzieje ze drużynie w następnym turnieju pójdzie lepiej.
Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejny turniej.

Bardzo dobra postawa młodych siatkarek z SP 15

W swoim pierwszym występie na siatkarskich parkietach niespodziewanie dobrze zaprezentowały się najmłodsze zawodniczki MUKS Sari Żory. Dziewczęta , uczennice czwartej klasy mistrzostwa sportowego w Szkole Podstawowej nr 15, uczą się siatkówki dopiero cztery miesiące. 23 i 30 stycznia rozegrały spotkania pierwszego etapu rozgrywek Kinder+Sport prowadzonych przez Śląski Związek Piłki Siatkowej. Do tych rozgrywek na Śląsku przystąpiła rekordowa ilość 117 zespołów. W tej kategorii wiekowej rozgrywki odbywają się w „dwójkach” (drużyna dwu osobowa plus jedna rezerwowa). Po pierwszym etapie rozgrywek na który składały się dwa turnieje rozegrane w Krzanowicach wszystkie trzy drużyny zgłoszone do rozgrywek awansowały do kolejnego etapu który rozpocznie się już za tydzień. Każda z drużyn rozegrała w swoich grupach 6 lub 8 spotkań (w zależności od ilości drużyn w grupie). Oto bilans wyników i składy drużyn:
Drużyna SP 15 Sari Żory I – 3 wygrane i 3 przegrane – 3 miejsce w grupie
Skład: Tomaszewska Martyna, Walczewska Pola, Gołaszewska Daria

Drużyna SP 15 Sari Żory II – 7 wygranych i 1 przegrana – 1 miejsce w grupie
Skład: Dominiak Aleksandra, Iwanek Zuzia, Kowalczyk Angelika

Drużyna SP 15 Sari Żory III – 3 wygrane i 5 przegranych – 4 miejsce w grupie
Skład: Raczyńska Sara, Gazarkiewicz Ewa, Kwiatkowska Zofia/Franczyk Amelka

Gratulacje za świetne wyniki na początku przygody z siatkówką i powodzenia w kolejnych meczach.
Przypominamy że miasto Żory systematycznie wspiera udział młodych siatkarek w rozgrywkach Śl.Z.P.S.

 

Dziewczęta a IV klasy z SP 3 walczyły w KINDER + SPORT

Wczoraj zakończył się pierwszy etap dwójek dziewcząt. Do kolejnego etapu awansowały dwie drużyny z trzech Sari I i II. Był to drugi oficjalny turniej w życiu naszych małych siatkarek.
Gratulujemy i powodzenia w kolejnym etapie!

Zamiast fiskusowi daj 1% podatku naszym siatkarkom i siatkarzom

Chcesz pomóc żorskiej siatkówce i wesprzeć dobrą pracę trenerów
oraz zawodniczek – podziel się 1 %

KRS: 0000031762

Cel szczegółowy 1%:

 Gimnazjum nr 2 w Żorach
– 246600125084

W tym roku 1% dla MUKS Sari Żory zbierany jest ponownie poprzez KRS dla G 2
w Żorach.

W ubiegłym roku dzięki Państwa aktywności udało się pozyskać za rok 2014 kwotę 2651,70 zł. 
Osoby, które zdecydują się przekazać nam swój  1% proszone są o przekazanie do Prezesa Zarządu MUKS Sari Żory Wiesławy Pawletko oświadczenia, zawierającego kwotę  odliczoną z PIT-u oraz czytelny podpisem osoby przekazującej. 
Jest to konieczne gdyż nie ma możliwości w tak prowadzonej zbiórce na  wyodrębnienie podkonta dla MUKS.

Oświadczenie jest tylko do wglądu Prezesa Zarządu i Dyrektora G 2 w celu ustalenia jaka kwota z ogólnej zebranej dla G 2 wpłacona została na rzecz MUKS Sari Żory. 

Oświadczenie można złożyć drogą elektroniczną na e-mail: wieslawa.pawletko@gmail.com

Przepraszamy za utrudnienia i z góry dziękujemy.

Promujcie dalej wśród znajomych akcję zbiórki:

ZAMIAST FISKUSOWI DAJ 1% PODATKU NASZYM SIATKARKOM i SIATKARZOM

WSPIERAJ ŻORSKĄ SIATKÓWKĘ

 Przykład:

Oświadczam, że z mojego PIT-u za rok 2015 na MUKS Sari Żory została odpisana kwota…………zł.

Miejscowość, data……………………….                                                                                                  Czytelny podpis………………………………..

Wygrany turniej pierwszej drużyny młodziczek.

 Młodziczki I wygrały 2:0 z Silesia Volley Mysłowice oraz 2:1 z „Gumisie” Pyskowice. Gratulacje!!!

Kolejny turniej w Żorach 6.02.16 .

Chłopcy z SP 3 po I etapie KINDER +SPORT.

W dniu 24 stycznia w Gliwicach zakończył się pierwszy etap turnieju Kinder + Sport trójek chłopców. Do następnego etapu z drugiego miejsca awansowały 2 nasze drużyny. Serdecznie gratulujemy.
Natomiast jeden zespół zakończył swoje zmagania na tym etapie. Chłopaki dzielnie walczyli jednak niestety awans do kolejnego etapu przegrali jednym setem.

Już po pierwszym etapie KINDER+SPORT dziewczyn z klasy 5

Przyszedł czas na podsumowanie występu kolejnej kategorii wiekowej w jakiej udział biorą uczennice z SP3. Przez ostatnie dwa weekendy na boiskach walczyły dziewczyny z klasy 5 w kategorii TRÓJEK. Z licznej klasy zgłosiliśmy 4 zespoły. Trafiliśmy do grup razem z zespołami z Jastrzębia, Rybnika , Gliwic Halemby i Świętochłowic. 17 stycznia na pierwszym turnieju dziewczyny wypadły bardzo dobrze. Równie dobrze a nawet i lepiej było 24 stycznia na drugim turnieju. Pierwszy zespół nie pozostawił żadnych szans pozostałym ekipom i wygrał wszystkie swoje spotkania głównie dzięki mocnej, stabilnej zagrywce na drugim turnieju mimo osłabienia wypadły równie rewelacyjnie powtarzając swój wynik. Ostatecznie awansują do drugiego etapu z 1 miejsca z wielkimi nadziejami !! Gratulujemy. Kolejne dwa zespoły spisały się równie dobrze. Drugi zespół po dobrym występie w pierwszym turnieju ( dwie wygrane, jedna przegrana) również pokazał zimną krew po przegranym pierwszym spotkaniu musiał wygrać następny co też uczynił i na spokojnie rozegrały ostatnie spotkanie na bardzo wysokim poziomie przegrywają z faworytem dopiero w 3 secie. Taki wynik dał dziewczyną 3 miejsce w grupie i awans do następnego etapu. Kolejny zespół można powiedzieć najbardziej nieobliczalny 😉 w drugim turnieju zachwycał dyspozycją wolą walki i radością na boisku. Było w ich meczach mnóstwo zawziętych i długich akcji, które potrafiły zakończyć na swoją korzyść. W sumie w dwóch turniejach wygrały3 z 6 spotkań i zajęły 2 miejsce w grupie właśnie dzięki małym punktom wywalczonym na boisku. Tyle szczęścia nie miał jednak 4 zespół, któremu nie udało się awansować do następnego etapu. Jednak brawa należą się dziewczyną za walkę z uniesioną głową do końca. Dziękujemy za emocje i czekamy na następne dobre wyniki już w drugim etapie.

Kinderki na 50%

       W rozegranym w niedzielę 24 stycznia turnieju w Tychach nasze drużyny w kategorii „czwórek” zagrały „pół na pół”. Z dwóch drużyn startujących w rozgrywkach Kinder+Sport pierwsza ekipa wygrała 2 mecze i przegrała jeden z liderem grupy. Z drugiego miejsca awansowała do III etapu. Natomiast drugi z naszych zespołów przegrał mecze w swojej grupie, w związku z czym odpadł z dalszej rywalizacji.20160124_143011 20160124_154244 20160124_143023 20160124_143739_1

Chłopcy z SP 3 rozpoczęli rywalizację w Kinder +Sport

W minioną niedzielę 17 stycznia odbył się w Gliwicach pierwszy turniej Kinder +Sport trójek chłopców. Do turnieju zgłosiliśmy 3 drużyny Sp 3 Sari Żory. Pierwszy zespół na 4 mecze wygrał 3, drugi zespół z 4 meczy przegrał wszystkie ( jednak po walce) a natomiast 3 zespół z 4 meczy dwa zakończył na swoją korzyść.
Następny turniej rewanżowy odbędzie się w najbliższą niedzielę o 9 tej w Gliwicach.

Życzymy powodzenia.