Udany debiut juniorek w rozgrywkach

Czwartek 29 września –  nasze Juniorki zagrały swój pierwszy mecz w sezonie. One debiutowały jako Juniorki Ja (Beata Roman) w roli trenera. Dzieczyny zagrały piękna siatkówkę, zaliczyliśmy też parę błędów głównie w drugim secie. Trudno, trzeci był nasz bezapelacyjnie, czwarty trochę nam się wymknął w piątym pokazały co potrafią, wygralysmy 3:2.  Była kapitalna atmosfera na boisku i po za nim. Dziękuję dziewczynom, dziękuję trenerom którzy przekazali mi tak fantastyczne dziewczyny. Wykonaliscie kawał świetniej roboty.
 Mamy zwycięstwo z SMS JASTRZĘBIE.  BRAWO WY !!!!

Początek rozgrywek ze zmiennym szczęściem.

21 września nasze kadetki rozpoczęły nowy sezon ligowy. W pierwszym meczu pokonały 3:1 zawodniczki SMUKS Orzesze na wyjeździe.
Jak to się mówi ” pierwsze koty za płoty”.
Brawo dla dziewczyny !

W dniu 24 września swój pierwszy turniej w sezonie 2016/2017 rozpoczął zespół młodziczek MUKS Sari Żory II. W swoim pierwszym meczu dziewczęta zmierzyły się z zespołem z Czechowic-Dziedzic II. Po dobrym początku musiały uznać wyższość rywalek i przegrały 1:2. W drugim meczu uległy drużynie ze Skoczowa 0-2. Jeszcze dużo pracy przed dziewczynami jednak pokazały, że potrafią walczyć

Poniżej zdjęcia z obu meczy.

 

Sezon 2016/2017 rozpoczęty.

W sezonie 2016/2017 w naszym klubie uczestniczy w zajęciach z piłki siatkowej (grupy młodzieżowe i seniorska) i mini siatkówki (szkoły podstawowe), nad którymi klub prowadzi merytoryczną opiekę,  łącznie 182 osoby (125 dziewcząt i kobiet oraz 57 chłopców).

Ponadto wystartujemy z dwoma nowymi grupami juniorek i młodzików.

Szczegóły dotyczące czasu i miejsca treningów oraz linki do tabel i wyników znajdują się w zakładce Terminarz

Natomiast imiona i nazwiska trenerów, ich uprawnienia, dane teleadresowe znajdują się w zakładce Kontakt.

Życzenia

Trenerom, zawodniczkom i zawodnikom życzymy realizacji planów naukowych, jak najlepszych sukcesów sportowych w nowym roku szkolnym i sezonie 2016/2017.
Zarząd