Świąteczne życzenia

Fundatorem tegorocznych życzeń świątecznych jest pani BARBARA SZĘDZIELORZ właściciel firmy AGATIN USŁUGI SPRZĄTAJĄCE. www.agatin.pl

Spotkanie wigilijne.

20 grudnia na hali przy Folwareckiej odbyło się coroczne spotkanie wigilijne całej społeczności naszego klubu w sumie 210 zawodników i zawodniczek. Udział w nim wzięli przedstawiciele władz miasta: pan Piotr Kosztyła Przewodniczący RM Żory, dyrektorzy i przedstawiciele Rad Rodziców z SP 3, SP 15 i G 2, sponsorzy i przyjaciele klubu, rodzice i opiekunowie, trenerzy, członkowie Zarządu oraz zawodniczki i zawodnicy od drugiej klasy sportowej z SP 3 po seniorki.

Były życzenia, kolędy, podsumowanie mijającego roku w formie prezentacji wykonanej przez uczennice z klasy pierwszej G 2,  prezenty (koszulki, kalendarze i kartki z życzeniami), życzenia, słodki poczęstunek, kanapki i napoje oraz Mikołaj we własnej osobie.

 

 

Wyniki konkursu ogłoszone

W dniu wczorajszym 20 grudnia na wigilii klubowej zostały ogłoszone wyniki Konkursu na logo 10 lecia MUKS Sari Żory.

Zwycięzcą konkursu została OLIWIA BEDNARZ z kl. 3 |Gimnazjum nr 2.
Pozostali uczestnicy: MARTA CHOCHLIŃSKA kl. 2 SP 3,
                                  HANNA KAŹMIERCZAK kl. 5 a SP 3,
BARTOSZ CHOCHLIŃSKI kl. 4 a SP 3,
MAJA MARZEWSKA kl. 4 a SP 3,
DORIAN KARWALA kl. 3 e G 2,
FABIAN KRAUZE kl. 1 G 2,

                                  
otrzymali wyróżnienia oraz wszyscy nagrody rzeczowe ufundowane przez MUKS Sari Żory, Urząd Miasta Żory oraz GSU S.A. z Gliwic. 

Poniżej wszystkie prace z nazwiskami autorów.

PLEBISCYT

ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO GŁOSOWANIA NA NASZE DRUŻYNY, NASZĄ ZAWODNICZKĘ AGNIESZKĘ RZEŹNICZAK ORAZ TRENERA BEATĘ ROMAN.

Linki do plebiscytu Sportowiec Roku 2016 (kategorie, w których są kandydaci MUKS).. ?

http://zory.naszemiasto.pl/plebiscyt/mlodziezowa-druzyna-roku-2016-zory,37464,t,id.html

http://zory.naszemiasto.pl/plebiscyt/animator-sportu-mlodziezowego-roku-2016-zory,37466,t,id.html

http://zory.naszemiasto.pl/plebiscyt/mlodziezowy-sportowiec-roku-2016-zory,37468,t,id.html

Ostatni turniej młodszych młodziczek

W dniu dzisiejszym 17 grudnia swój ostatni turniej na wyjeździe w tym roku rozegrały młodziczki młodsze . W pierwszym meczu wygrały 2-0 z drużyną BKS Bielsko Biała II. Natomiast w drugim meczu przegrały 0-2 z gospodarzem turnieju Viktoria Cieszyn. 3 etap dobiegł końca zostajemy w grupie co było celem w tym etapie.
Serdecznie gratuluję

Spotkanie z Zarządem Ślaskiego Związku Piłki Siatkowej.

W dniu wczorajszym 15 grudnia odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zarządu Śląskiego Związku Piłki Siatkowej na hali przy Folwareckiej. W spotkaniu tym gościnnie udział wzięli przedstawiciele Zarządu klubu Wiesława Pawletko i Marek Utrata. Przedstawili oni zebranym historię klubu, jego bieżąca działalność, palny na przyszłość oraz przekazali swoje uwagi dotyczące organizacji rozgrywek. Członkowie Zarządu śląskiego związku podkreślili dobry kontakt i współpracę z władzami i trenerami naszego klubu. Wiesława Pawletko na ręce Prezesa Marcina Welnera przekazała kalendarz klubowy na 2017 rok.

Ostatni mecz kadetek

Ostatni mecz I etapu Kadetek Sari w tym roku. Dziewczyny rozegrały wyjazdowy mecz w Jastrzębiu-Zdroju z drużyną SOS-u. Przegrały 3:1 ale była walka i momentami super akcje.
To był już ostatni mecz tego etapu. Dziewczyny uplasowały się na 5 miejscu w grupie. Kolejny etap po Nowym Roku.

Udany turniej młodszych młodziczek

Drużyna młodziczek MUKS Sari Żory II w dniu dzisiejszym rozegrała kolejny turniej na wyjeździe w Krzanowicach . Pierwszy mecz wygrywamy 2-1 z gospodarzem. W drugim meczu również wygrywamy ale z KPKS Halemba II . Dużo emocji ale wychodzimy z nich zwycięsko. Dedykacja zwycięstw dla Ernesta.

Serdecznie gratuluję!!!

Kinderki

Już po pierwszym etapie Kinderka w kategorii czwórek dziewcząt. W tym roku o tytuł mistrza województwa śląskiego będzie walczyć 80 zespołów. 20 listopada i 4 grudnia rozegraliśmy turnieje pierwszego etapu miejskiego. W kategorii czwórek wystartowały 3 zespoły SP3 MUKS Sari Żory. Wyniki młodych siatkarek napawają optymizmem. Pierwszy zespół zaliczył same wygrane a nasze zawodniczki Maja Żuk i Julia Urbanek zdobyły dodatkowo tytuł MVP turnieju. Drugi zespół wygrał połowę swoich meczy a trzeci zespół „maluszków” przegrał tylko z drużyną z Wodzisławia i zajął 2 miejsce w swojej grupie. Takie wyniki zapewniły wszystkim drużyną awans do kolejnego etapu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje bo chęć gry jest ogromna

Po dwóch turniejach etapu miejskiego Kinderka są dziewczęta z klas 5 w SP 3 i SP 15. W ich kategorii wystartowało 80 zespołów z całego śląska. Po dwóch turniejach na drugim miejscu w grupie uplasowały się zespoły MUKS Sari SP 3 I i II oraz MUKS Sari SP 15 III i tym samym awansowały do drugiego etapu. Awans z 4 miejsca w grupie wywalczyła również drużyna MUKS Sari SP 15 II wygrywając dwa mecze. Niestety jedna drużyna zakończyła swój udział w kinderku. Powodzenia w następnych turniejach.

11 grudnia wystartowały „dwójki” chłopców i dziewczyn w popularnych „Kindrach”. Więcej informacji na temat nowej przygody młodych adeptów i adeptek siatkówki już wkrótce…

 

Mikołajkowy Turniej Kadetek

Dzisiaj 6 grudnia kadetki rozegrały turniej dwójek. Była zabawa, walka i … prezenty
Wygrała para Gazda-Fijoł.