Zaproszenia na kolejne mecze w Żorach.

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE MECZE NASZYCH DRUŻYN:
IV LIGA INFO NA PLAKACIE.
1 kwietnia 2017 (sobota) godz. 10.00 zagrają swoje turnieje obie DRUŻYNY MŁODZICZEK.
4 kwietnia (wtorek), godz. 17.00 KADETKI zagrają z KRZANOWICAMI.
7 kwietnia (piątek) godz. 20.00 SENIORKI podejmują GLKS WILKOWICE.

WSZYSTKIE MECZE NA HALI PRZY FOLWARECKIEJ.

Końcówka sezonu.

Pierwszy zespół młodziczek zagrał dzisiaj 25 marca turniej w Czeladzi. W pierwszym meczu ulegamy niestety rywalowi zza miedzy czyli Rybnikowi 1:2. W drugim wygrywamy z gospodarzem 2:0. Okazja do rewanżu już za tydzień na naszym parkiecie w hali MOSIRu.
Zaczynamy o godzinie 10:00. Zapraszamy rodziców, rodziny i znajomych oraz wszystkich kibiców na nasz ostatni turniej w sezonie.

Również dzisiaj 25 marca seniorki zagrały z  KSG BESTWINA
mecz przegrały 3:1
Set pierwszy gigantyczna przewaga przeciwnika w zagrywce
Set drugi nasza bezwzględna dominacja
Set trzeci przeciwnik znowu wygrywa zagrywka
Set czwarty jest nasz do momentu drobnych błędów i nerwów i……..

Podobnie jak starsze koleżanki drużyna młodziczek MUKS Sari Żory II rozegrała turniej wyjazdowy w Kozach. Pierwszy mecz się nie odbył ze względu na brak aktualnych badań lekarskich drużyny gospodarza natomiast w drugim meczu wgrywamy z drużyna Sokół Katowice 2-0. Szczególne gratulacje za drugiego seta w którym przy stanie 24-12 dla Katowic jesteśmy wstanie wygrać tego seta 26-24.
Brawo za walkę do końca.
Filmik z ogromnej radości drożyny można zobaczyć na klubowym FB.

W dniu wczorajszym 28 marca Kadetki przegrały 2:3 z UKS Jedynka Rybnik. Szkoda 2 i 5 seta (23/-25/-14/18/-15). W secie drugim dziewczyny wygrywały 23:19 a w piątym miały piłkę meczową. W meczu były długie akcje, wybloki a czasami proste błędy. Jednak Co nas nie zabije to nas wzmocni!!!
Szczególne podziękowania dla klasy I za doping!!!
Zapraszamy za tydzień gdzie dziewczyny zagrają z Kszanowicami. 4.04.17 g. 18:00

Kolejny tydzień za nami.

Mecz Kadetek
Dzisiaj kadetki rozegrały mecz wyjazdowy w Pszczynie z drużyną POSIR Pszczyna. Przegrywamy 2:3 w setach do 20/-17/21/-10/-10. Szkoda bo szansa była duża. Zabrakło chyba koncentracji, ale pojawił się blok. Dziewczyny zdobyły chyba 5 pkt blokiem.
Kolejny mecz już za tydzień 21.03.17 o 18:00 na hali MOSIR.

Kadetki wygrywają 3:0 z Dębowianką Dębowiec. W setach do 10/18/16. Szybki mecz i szybka wygrana. Brawo!!!
Kolejny mecz za tydzień 28.03.17r. z Jedynką Rybnik. Zapraszamy!!!

17 marca juniorki rozegrały mecz z UKS MOSM BYTOM
jak widać na zdjęciu zagrały w bardzo okrojonym składzie, choroby kontuzje to rzeczy które niestety mają wpływ na wyniki. przegrana 3:0 (18:11:16)
Pierwszy set był był najlepszy z tych trzech, było przyjęcie, atak no ale przegrywamy w kontrataku.
Przed nami ostatni mecz w grupie juniorek w Krzanowicach w kolejny czwartek,

Kadetki wygrały kolejny mecz 3:0 z Dębowianką Dębowiec. W setach do 10/18/16. Szybki mecz i szybka wygrana. Brawo!!!
Kolejny mecz za tydzień 28.03.17 r. z Jedynką Rybnik. Zapraszamy!!!

Nie udał się mecz naszym seniorkom w niedzielę przegrały 3:0 z JKS SMS Jastrzębie.

Rozgrywki w pełni.

Wszystkie trzy drużyny chłopców z SP 3 zakończyły tegoroczne zmagania w „Kinderku” na II etapie. Pierwsze starty zaliczone. Teraz pozostaje trenować i jeszcze raz trenować.

We wtorek 7 marca kadetki wygrały 3:1 z Pszczyńskimi Żubrami w setach do -27/16/13/14. Były siatkarskie „gwoździe”, bloki i super zagrywki. Oby tak dalej!.

We czwartek nasze juniorki uległy drużynie GS UKS Krzanowice.

W sobotę, druga drużyna młodziczek MUKS Sari Żory rozpoczęła ostatni etap rozgrywek w Mysłowicach. W pierwszym meczu przegrywamy z drużyna gospodarzy 0-2 natomiast w drugim wygrywamy z Blachownią 2-0.

Również w sobotę młodziczki starsze wygrywają oba mecze w Jaworznie z gospodarzem 2:1 i z Czeladzią II 2:0.

W niedzielne przedpołudnie 12 marca dwie drużyny dziewcząt z klasy 6 z SP 3 zagrały kolejny turniej Kinder + Sport. Obie drużyny wygrały swoje mecze po dwa w każdej grupie. Dzięki dziewczyny.

Ruszyła IV liga

Nasze seniorki (bardzo odmieniony skład) no i lekko wybrakowany (choroby) rozpoczęły zmagania w IV Lidze. Nasz pierwszy mecz to potyczka z dojrzałością i doświadczeniem – z Wilkowic wracamy niestety przegrane.
Mecz w naszej hali to mecz bardzo wyrównany. Czechowice Dziedzice wygrywają z nami.
Dzisiaj – sobota 4 marca – mecz z Orzeszem 21:35:12:25 :13 wygrywamy 3:2
Dziewczyny są bardzo ambitne z meczu na mecz jest lepiej.

Następny mecz 19 marca na naszej hali o 17:30
Gramy z Jastrzębskim SMS

V Kongres Psychologii Sportu.

Kongres Psychologii Sportu: 17-18 marca 2017 r.

Dwa dni – w trakcie których podczas wielu wykładów, seminariów prelekcji i warsztatów z psychologami sportu, Uczestnicy dowiedzą się jak jeszcze lepiej wykorzystywać wiedzę z zakresu psychologii po to aby pomóc swoim zawodnikom, po to aby pomóc sobie czy też po to aby pomóc swoim dzieciom.

Zapraszamy – Zawodników, Trenerów, Rodziców Młodych Sportowców, Przedstawicieli Polskich Związków/Klubów/Akademii Sportowych oraz Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat psychologii w sporcie i aspektów treningu mentalnego.

1 DZIEŃ – wykłady prowadzone przez 5 Ekspertów (z Polski i Zagranicy)

2 DZIEŃ – dzień seminaryjno-warsztatowy podzielony na 4 Grupy odpowiednio: Zawodnik, Rodzic, Trener Juniorów, Trener Seniorów

Zapraszamy również do dołączenia na Wydarzenie, gdzie będą pojawiać się szczegółowe informacje: www.facebook.com/KongresPsychologiiSportu

Niemoc kadetek

Kolejny mecz Kadetek, kolejny dobry początek. A potem…… a potem już tylko błędy i brak walki. Mecz w Krzanowicach przegrywamy 1:3 (16/-16/-19/-21). Szkoda bo pierwszy set nie zapowiadał takiego przebiegu meczu.
Kolejny mecz we wtorek 7 marca o 16:30 wyjątkowo w ZS nr 2 Tischner.