Ostanie mecze i turnieje za nami.

Za nami ostatni mecz w IV lidze, grałyśmy dużo, sporo przegrałyśmy. Grałyśmy głównie juniorkami, młodziutkimi seniorkami grały też młodsze dziewczyny. Dziewczyny dawały z siebie wszystko niejednokrotnie musiały się mierzyć z doświadczonymi zawodniczkami ale nigdy nie odpuszczały. To jest ważne.
Sporo w tym sezonie się nauczyły i ja też.
Dziękuję Miastu Żory za to i Zarządowi Klubu

Chłopcy z 6 klasy z SP 3 zakończyli turniej Kinder+Sport na półfinałach. Ostatecznie zajmując miejsca 9-12. Mało brakowało do finałowej 8.
Jest to sukces naszych chłopaków.
Brawo i powodzenia w przyszłym sezonie w młodzikach!

W ostatnią niedzielę  dwie drużyny dziewcząt z SP 3 z 6 klasy zakończyły swój udział w turniej Kinder+Sport na półfinałach. Ostatecznie zajmując miejsca 9-12.

Za nami bardzo udany sezon w rozgrywkach Kinder+Sport. Jedna drużyna z rocznika 2005 i dwie drużyny z rocznika 2006 dotarły aż do półfinałów wojewódzkich i zostały sklasyfikowane na miejscach 9-12. Warto nadmienić, że w zawodach wystartowało aż  78 drużyn w kategorii „trojek”(rocznik 2005) i 125 drużyn w kategorii „dwójek”(rocznik 2006).

Nasza wspaniała „trojka” to: Zuzanna Iwanek, Aleksandra Dominiak, Sara Raczyńska, Amelia Franczyk, Wiktoria Kaszuba, Nadia Marek.

Półfinalistki w kategorii „dwójek” to: Antonina Smolak, Aleksandra Wawrzeniec, Daria Wróblewska, Julia Syrnicka, Maja Smal, Roksana Rudnicka, Zuzanna Kazanecka.

Trenerem wszystkich trzech drużyn jest Violetta Salinska

Dziewczeta rocznik 2006

Dziewczeta rocznik 2005

Udany turniej drugiej drużyny młodziczek.

2 maja drużyna młodszych młodziczek wzięła udział w turnieju w Pszczynie. Na 12 drużyn zajmujemy 2 miejsce przegrywając w finale ze Skoczowem.