Udanych wakacji

Udanego wypoczynku wakacyjnego, słonecznych dni, czasu spędzonego w gronie bliskich, nabrania sił na kolejny rok szkolny i sezon  z nowymi wyzwaniami trenerom  oraz zawodniczkom i zawodnikom życzy w imieniu Zarządu                                                                                                                             Wiesława Pawletko

Informacja po Walnym Zebraniu

W dniu 19 czerwca 2017 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków MUKS Sari Żory, na którym dokonano zmian w Statucie klubu.

Teks jednolity Statutu w zakładce Dokumenty klubowe.

Dobre wieści na koniec sezonu

Miło nam poinformować, iż zawodniczka młodziczek młodszych naszego klubu Dominika Pierzchała (Dosia nr 1) została powołana na obóz TNO (Turniej Nadziei Olimpijskich)  do Wisły.

Kolejna bardzo dobra wiadomość Nikola Buchalik i Julia Fijoł 7 parą  na Śląsku w siatkówce plażowej.

FINAŁ WOJEWÓDZKI DLA SP 3

Na zakończenie sezonu siatkarskiego dziewczęta z klas sportowych z SP 3 walczyły w finale województwa w rozgrywkach szkolnych organizowanych przez SZS w Katowicach. Dziewczyny z klasy 6 wywalczyły awans do turnieju finałowego. W samym finale dziewczyny z klasy piątej musiały zmierzyć się z mocnymi ekipami z Tych, Zawiercia i Gliwic. Po ciężkich meczach zajęliśmy 4 miejsce.
Serdecznie gratulujemy.
Już drugi rok z rzędu jesteśmy w najlepszej czwórce szkół podstawowych w naszym województwie.

Awans naszych siatkarek na piasku.

W dniu 2 czerwca odbył się Półfinał Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej dziewcząt. Z naszego klubu wystartowały dwie pary: Nikola Buchalik i Julia Fijoł oraz Klaudia Celary i Paulina Plyszczyńska.

Para Celary – Plyszczyńska po przegraniu dwóch meczy odpadła z rywalizacji. Para Buchalik – Fijoł przegrały tylko mecz finałowy z dziewczętami z Katowic zajmując drugie miejsce. Tym samym awansowały do Finału Śląska, który zostanie rozegrany w dniu 24 czerwca.