W środę 28 marca kadetki rozegrały swój ostatni mecz w sezonie 2017/18. Niestety przegrywamy z zespołem SPS Politechnika Częstochowa 1:3. To był bardzo trudny i długi sezon.
Graliśmy dzięki wsparciu naszego miasta.

 

1 sportowa na Mini Olimpiadzie.

22 marca pierwsza klasa sportowa ze swoją panią Katarzyną Pasko wzięła udział w Mini Olimpiadzie zorganizowanej przez SP 13. To były pierwsze ich zwody. Dzieciaki spisały się na medal. Wykazały się nie tylko świetną sprawnością ale również wiedzą na temat Olimpiad. W efekcie drużyna zajęła II miejsce otrzymując medale i nagrody. 

GRATULACJE

 

Kadetki na remis

W tym tygodniu kadetki rozegrały nietypowo dwa mecze. Pierwszy zaległy w poniedziałek z SPS Politechniką Częstochowską. W pięcio-setowym pojedynku wygrywamy w tie-breaku 15:13.

W środę odbył się mecz w Czeladzi. Przegrywamy 3:0 z silnie zagrywającymi u siebie rywalkami, ale chyba również z salą (kto grał na tym „obiekcie” to wie o co chodzi…).

Na ostatni mecz w sezonie zapraszamy na naszą halę w środę 28 marca o godzinie 17:30.

Gramy dzięki wsparciu miasta Żory.

Młodziczki młodsze po sezonie

Młodziczki młodsze zakończyły swój pierwszy sezon w dorosłej siatkowce. W ostatnim turnieju przegrywamy oba mecze 1:2 z Zabrzem i 0:2 z Pyskowicami. Na wyróżnienie od sędziów zasłużyły tym razem Julia Urbanek i Maja Żuk. Wszystkie zawodniczki miały okazję się zaprezentować. W całym sezonie były wzloty i upadki. Kilka turniejów bardzo udanych a parę ciężkich i przegranych. Doświadczenie bezcenne. Teraz czas na zasłużony odpoczynek. Dziękujemy wszystkim za wsparcie: rodzicom, kibicom oraz Miastu ŻORY.

Najmłodsze siatkarki

W miniony weekend kolejny turniej w ramach Kinderka zagrała przyszłość Klubu ? czyli najmłodsze siatkarki z SP3. W III etapie zostało 40 drużyn ze 120. Niestety wszystkie trzy meczy przegrywamy ale było zadowolenie z gry zdobywamy coraz więcej małych punktów z mocnymi przeciwnikami. A gra czwartoklasistek jest coraz ładniejsza. Treningi dają efekt z turnieju na turniej. Dziękujemy rodzicom za wsparcie i doping

SMUKS ORZESZE – MUKS SARI ŻORY 0:3

Seniorki Sari wygrywają dziś z drużyną SMUKS Orzesze. Duży prezent sprawiły nie tylko kibicom, ale i dwóm solenizantkom z drużyny: Patrycji Kozak i Asi Fabrykiewicz. Z meczu na mecz dziewczyny się rozkręcają. Coraz więcej spektakularnych akcji i „gwoździ”. Różnorodność zawodniczek pozytywnie wpływa na zespół. Gra napawa optymizmem na kolejne spotkania. Najbliższe już w piątek 16 marca o 19:30 na żorskiej hali. Zapraszamy!!
W rozgrywkach wspiera nas Miasto Żory

Turniej młodziczek młodszych

Młodziczki młodsze znowu na remis. Pierwszy mecz kolejnego turnieju przegrywamy 1:2 z drużyną MTS Myszków. Drugi wygrywamy z Sikretem Gliwice 2:0. W obu meczach sędziowie wyróżnili Libero Hannę Kosztyłę oraz przyjmującą Maję ŻUK. Brawa również dla nowych zawodniczek w zespole Karoliny Holeckiej oraz Zuzanny Iwanek. W rozgrywkach wspiera nas Miasto Żory.

Seniorki z pierwszą wygraną

No i trener doczekał się wygranej niczym wisienka na torcie ? Może i tak, dziewczyny naprawdę potrafią pokazać że treningi działają lekkie cuda. W meczu każda zawodniczka miała okazję się pokazać. Podobało się Wam ? Liczymy,że na każdym meczu będzie tak liczna frekwencja
Ps. Gratulacje za mecz dla środkowej Weroniki było super ! Wszystkie są super !

VII KONGRES PSYCHOLOGII SPORTU.

17 i 18 marca już po raz VII w Warszawie odbędzie się Kongres Psychologii Sportu www.kongrespsychologiisportu.pl

Ponownie pierwszego dnia będzie można wysłuchać 4 wykładów, natomiast drugiego dnia wziąć udział w seminariach dyskusyjnych, podzielonych na mniejsze grupy w 4 blokach, odpowiednio kierowanych do: zawodników, trenerów grup seniorskich, trenerów grup juniorskich i rodziców młodych sportowców. 

Za każdym razem chcemy podkreślić jak ważna jest rola psychologii w sporcie oraz dać możliwość poznania, zdobycia wiedzy i doświadczenia, które każdy będzie mógł wykorzystać w swoim rozwoju, w rozwoju swoich zawodników, dzieci, drużyn czy zespołu łącznie z całym sztabem szkoleniowym. Na mistrzowskim poziomie to „głowa” ma ogromny wpływ na osiągnięcie sukcesu.

Zapraszamy szczególnie wszystkich trenerów do obejrzenia zapowiedzi jednej z prelekcji: 

www.facebook.com/Psycholog-Trener-Zawodnik