Rozpoczęcie sezonu grup młodzieżowych !!!

Rozpoczęcie sezonu !!!!
Już w najbliższą środę 26 września zapraszamy na mecz kadetek o godz 18.00 na hali sportowej. Serdecznie zapraszamy.
Natomiast w piątek 28 września rozpoczną rywalizację kadeci. Mecz odbędzie się na sali w Zespole Szkół nr 2 przy ul. Boryńskiej. Początek meczu o 17:45.
W sobotę na hali sportowej swoje rozgrywki rozpoczną drużyny młodzików oraz młodziczek początek meczów o godz 10:00.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania!!!

UWAGA – ZMIANA PŁATNOŚCI SKŁADEK

DRODZY RODZICE, OPIEKUNOWIE, ZAWODNICZKI IV LIGI.

Informujemy, że od 03 września 2018 roku klub pobierał będzie składki członkowskie tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu Moja Płatność – znajdującego się na stronie klubowej w prawym górnym rogu pod logiem klubu. 

Każdy z rodziców/opiekunów – młodziczek, młodzików, kadetek – powinien założyć konto, dodać do niego dane dziecka oraz przypisać je do konta SARI ŻORY. Zawodniczki IV ligi zakładają go dla siebie.

O składkach portal będzie przypominał poprzez e-mail oraz sms. Samą płatność będzie można dokonać za pomocą szybkiego przelewu internetowego (e-transfer) lub karty płatniczej.

Instrukcja video z powyższą informacją znajduje się w linku do filmiku instruktażowego dla rodziców: https://youtu.be/29kfDv0Rr90

W razie problemów z założeniem bądź konfiguracją konta, proszę o kontakt zawarty w filmiku instruktażowym.

 

VIII Turniej Siatkówki Klubowej im. Czesława Fojcika

VIII Turniej Siatkówki Klubowej im. Czesława Fojcika już za nami. Dziewczęta z dwóch grup młodziczek: starszych i młodszych sprawdzały stan i jakość przygotowania do nowego sezonu. Każda z drużyn rozegrała 5 meczy. Był czas i miejsce na eksperymenty, sprawdzenie drużyny, szukanie optymalnych rozwiązań podczas gry na poważnie. W końcowej klasyfikacji nasza drużyna młodziczek starszych zajęła 2 miejsce ulegając drużynie z Pszczyny dopiero w 3 secie. Młodsza drużyna uplasowała się na 7 miejscu.
Dziękujemy kibicom za doping do zobaczenia podczas turniejów w nowym sezonie.

KLASYFIKACJA:
1. UKS Centrum Pszczyna
2. MUKS Sari Żory I
3. BKS Stal Bielsko-Biała
4. UKS Krzanowice
5 MOSiR Łaziska Górne
6 UKS Rybnik
7 MUKS Sari Żory II

Wspomnienia z obozu Piwniczna Zdrój 2018

Jak co roku przygotowania do nowego sezonu rozpoczęliśmy na obozie siatkarskim. Cztery najstarsze grupy: kadeci i kadetki młodziczki i młodzicy trenowali pod okiem swoich trenerów w spokojnej Piwnicznej. Codziennie korzystaliśmy dwa razy dziennie z pięknej hali sportowej, okolice sprzyjały wycieczkom pieszym i górskim a pogoda pozwoliła nawet na korzystanie z odkrytych basenów. Trenerzy nie oszczędzali zawodników a zawodnicy nie oszczędzali siebie na treningach. Przez cały obóz pracowaliśmy nie tylko nad formą ale i nad integracją naszych grup.

Wszystkiego dobrego

WSZYSTKIEGO DOBREGO, SUKCESÓW W NAUCE I JAK NAJLEPSZYCH WYNIKÓW SPORTOWYCH W NADCHODZĄCYM SEZONIE TRENEROM, ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM 

ŻYCZY ZARZĄD MUKS SARI ŻORY

Znalezione obrazy dla zapytania kartki na rozpoczęcie roku szkolnego