Dziewczęta i chłopcy z kalendarza

Tak prezentują się nasze grupy w kalendarzu klubowym na 2019 rok.

Życzenia świąteczne

TRENEROM, ZAWODNICZKOM I ZAWODNIKOM, RODZICOM I OPIEKUNOM, PRZYJACIOŁOM KLUBU I SPONSOROM W IMIENIU ZARZĄDU ŻYCZĘ SPOKOJNYCH, RODZINNYCH I CIEPŁYCH ŚWIĄT.
A W NOWYM ROKU DUŻO ZDROWIA, SUKCESÓW W ŻYCIU OSOBISTYM I PRZEDE WSZYSTKIM TYCH SPORTOWYCH.
Wiesława Pawletko

Walczymy dalej.

W sobotę również grały młodziczki starsze. Kolejny turniej w drugiej grupie mistrzowskiej. W pierwszym meczu z MOSiRem Łaziska Górne udało się zrewanżować za ostatnią porażkę i wygrywamy 2:0 (25:17 i 25:15). Drugi Mecz z KS Częstochowianka dużo trudniejszy ale i ciekawszy. Niestety przegrywamy w decydującym secie i cały mecz 1:2. W rozgrywkach gramy z Miastem Żory

SONY DSC

U siebie na remis.

15 grudnia na hali w Żorach odbył się turniej młodziczek. Grały obie nasze drużyny, choć w innych grupach i o inne cele.

Młodziczki Młodsze zagrały na remis. Najpierw przegrywamy z zespołem UKS Jedynka Rybnik I 2:0. W pierwszym secie byliŚmy blisko zwycięstwa, jednak przeciwniczki dogoniły nas dzięki mocnej zagrywce i wygrały 25:23.
W drugim meczu wygrywamy z KS Częstochowianką II 2:1.
Teraz zasłużona przerwa. Na parkiety wybiegniemy dopiero 12 stycznia.

Czytaj dalej

I turniej IV chłopców KINDER+Sport

Pierwszy turniej Kinderka rozpoczęli chłopcy w kategorii „czwórek”. Turniej rozegrali 1.12.2018r w Tychach. Chłopcy z VI A trafili do grupy z JKS SMS AMS Jastrzębie, SK Górnik Radlin I oraz Talent Sferawent Cieszyn. Nasi chłopcy pierwsze dwa mecze przegrali 0:2 po walce oraz wygrali ostatni mecz z Cieszynem 2:0. Po pierwszy turnieju zajmują III miejsce w grupie. Rewanże odbędą się 16.12.2018r w Żorach na hali os. Sikorskiego 52. Zapraszamy!!!.

II etap za nami.

Młodziczki Młodsze zakończyły dziś drugi etap rozgrywek. Na baaaardzo zimnej hali w Knurowie-Szczygłowicach pokonujemy SPS Politechnikę Częstochowską 2:1, oraz gospodarza TKKF Szczygłowice 2:0. Po czterech turniejach bilans spotkań jest następujący: 8 meczów – 8 zwycięstw!

W tym etapie zespół wygrywał dzięki dobrej zagrywce. W kolejnym, z silniejszymi drużynami potrzeba będzie więcej dobrych elementów gry. Przed nami dużo pracy, pracy… i jeszcze więcej pracy.

Do boju młode wilczki!

Nasza coraz lepsza gra jest możliwa dzięki wsparciu Miasta Żory.