SIATKARKI SP 3 NAJLEPSZE W ŻORACH

3 marca w hali MOSiR Żory, odbyły się Mistrzostwa Żor w Piłce Siatkowej reprezentujące następujące szkoły: SP 9, SP 13, SP 15, SP 16 oraz nasza Trójka. Reprezentacja naszej szkoły składała się z uczennic VI klasy mistrzostwa sportowego. Dziewczyny czekały trzy lata aby mogły pokazać czego się nauczyły podczas ciężkich treningów. Jak się okazało nie miały sobie równych i bez problemu pokonały reprezentacje wszystkich pozostałych szkół nie tracąc ani jednego seta. Ich rywalki i opiekunowie pozostałych zespołów byli pod wrażeniem umiejętności naszych siatkarek.

Podczas zawodów reprezentowały nas: Oliwia Biodrowicz, Klaudia Kapała, Martyna Kaźmierczak, Karolina Kępka, Aleksandra Kita, Patrycja Maszczyk, Zuzanna Nadolnik Patrycja Podleśny, Dominika Suwińska oraz Klaudia Wyppich.

Teraz dziewczęta będą reprezentowały nasze miasto w rozgrywkach rejonowych. Oby poszło im równie dobrze jak na zawodach miejskich.