Dziewczyny z SMS-a w FINALE ŚLĄSKA

Za dziewczynami z VI klasy mistrzostwa sportowego w SP 3 kolejny etap kinderka – turniej minisiatkówki na szczeblu wojewódzkim. Dziewczyny walczyły podczas dwóch turniejów o awans do finału i udało się. Rozegrały 6 meczy z 3 ekipami w tym dwie ekipy to zespoły MOSM Tychy jednego z bardziej utytułowanego klubu młodzieżowego na śląsku. Z 6 meczy 4 wygrały i tylko 2 przegrały i to dało im awans do najlepszej ósemki w województwie śląskim.

Przypomnijmy, że w tym roku w tym prestiżowym turnieju Kinder+Sport wystartowało w naszym województwie aż 66 zespołów. Do tej pory młode siatkarki rozegrały 6 turniejów, rozegrały 20 meczy w 3 miesiące z tych 20 meczy przegrały tylko 4 mecze co bez wątpienia potwierdza to, że zasługują na finał.

W finale na pewno nie będzie łatwo, ale dziewczyny nie poddadzą się bez walki dlatego trzymajmy za nie kciuki aby wynik w finale był jak najwyższy. Finał już 24 maja w Mikołowie.

skład finałowej drużyny: Martyna Kaźmierczak, Karolina Kępka, Oliwia Biodrowicz, Monika Lewandowska, Weronika Paluch i Patrycja Ziejka.