Sezon rozpoczęty

Przypomnijmy co się działo na rozpoczęcie sezonu u naszych grup młodzieżowych…Wszystkie drużyny mogły się pokazać przed żorską publicznością

Pierwsze na parkiet wybiegły Kadetki – pierwszy sezon w wyższej kategorii, pierwszy sezon na wyższej już kobiecej siatce. Przeciwnik UKS Jedynka Rybnik. Mecz bardzo zacięty na pewno miły dla oka. Wynik 1:3 dla Rybnika ale wizualnie walka jak równy z równym.

Następny mecz to mecz kadetów podobnie jak koleżanki z Klubu w nowej kategorii. Przeciwnik wymagający bo utytułowany klub SK Górnik Radlin. Chłopaki zaprezentowali się dobrze szczególnie w pierwszym secie. Odważnie pokazali że mogą zagrać bardzo dobrze. To jednak nie wystarczyło na Radlin. Mecz kończy się 0:3

Sobota to czas dla młodziczek i młodzików. Chłopaki zagrali turniej z Rybnikiem i Radlinem i poszli na remis – z Radlinem przegrana a z Rybnikiem II wygrana. Ten sezon na pewno pokaże na co stać chłopaków. Grupa jest duża i mocna i na pewno z możliwościami tak jak grupa młodziczek młodszych, która rozpoczęła zbieranie doświadczenia w siatkówce 6osobowej od ciężkich meczy i przeciwników. Drużyna z Jastrzębia II a następnie mecz ze starszymi koleżankami z Klubu. Oba zakończone wynikiem 0:2 dla przeciwników, ale dziewczyny nie mają się czego wstydzić.

No i na koniec wyniki młodziczek starszych, które brały udział w tym samym turnieju co młodsze. Pierwszy mecz z Jastrzębiem bardzo fajny. Wygrany 2:0. Było widać opanowanie i koncentracje na boisku. Dziewczyny wiedziały co chcą osiągnąć i nie odpuściły ani na moment. Drugi mecz z zespołem MUKS Sari II również wygrany 2:0.

Pierwsze mecze za nami, My zaczynamy a przypomnijmy, że Reprezentacja Polski właśnie zakończyła MŚ ze złotym medalem. Cieszmy się ich sukcesem i doceniajmy nasze. Zapamiętajmy na cały sezon to co podkreślają nasi Mistrzowie „Najważniejsza jest drużyna i to żeby miała to COŚ”
To COŚ pochodzi od każdego zawodnika, trenera, kibica i ludzi wokół nas.
Trzymajmy kciuki za zawodników i zawodniczki MUKS Sari Żory