Obóz w Głuchołazach

W dniach 01-07 października w Głuchołazach odbył się obóz siatkarski dla uczniów klas IV – VI ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 15. Przez pierwsze cztery dni ostro trenowaliśmy, chodziliśmy na spacery po mieście i po Górach Opawskich. Od piątku do niedzieli braliśmy udział w XV TURNIEJU W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW O PUCHAR SZEFA BANDEROZY.

Oto wyniki naszych drużyn:

Dwójki” dziewcząt

4 miejsce – Aleksandra Muszyńska, Natalia Rzeźniczak

8 miejsce – Maryla Patas i Oliwia Mach

13 miejsce –Barska Lena, Murach Julka (7 wygranych i 3 przegrane w całym turnieju)

20 miejsce – Bonar Julia, Sędłak Julia, Włodarczyk Natalia

22 miejsce – Agata Jamrozik, Agata Chyła

24 miejsce – Bartecka Nicola, Pawlak Lena, Madej Julia

31 miejsce – Maraj Tosia, Garbacz Amelia, Chochlińska Marta

Z uwagi na fakt iż był to pierwszy start w rozgrywkach dzieci które trenują w klasie sportowej od miesiąca i rywalizowały podczas turnieju w kategorii dwójek z dziewczynkami o rok starszymi, wynik sportowy należy uznać za udany.

„Dwójki” chłopców

I miejsce PSP 11 Kędzierzyn-Koźle

II miejsce UKS Jedynka Międzyrzec

III miejsce Sikret Gliwice

IV miejsce MUKS Sari Żory II ( Bonar Jakub, Mazur Maksymilian, Kuliberda Kamil)

Pozostałe miejsca naszych drużyn:

MUKS Sari Żory I zajęła XII miejsce ( Pełka Kacper, Piksa Michał, Zając Mateusz, Piotrowski Mateusz)

MUKS Sari Żory III zajęła XV miejsce ( Maraj Wojciech, Ferens Artur, Krakowski Bartek).

W turnieju dwójek chłopców udział wzięło 22 drużyn.

„Trójki” dziewcząt

SP 3 Żory I – 6 miejsce ; Zuzanna Biodrowicz, Kinga Bartosik, Pola Pas, Hanna Tabaka

SP 15 ZORY I Jargielo Karolina, Szmer Maja, Pula Tatiana, Wolinska Oliwia-miejsce 9;

SP 3 ŻORY II – 14 miejsce; Oliwia Panajotow, Ewa Brzezina, Julia Struniawska, Julia Witoszek

SP 15 ZORY II Herba Natalia, Szkup Milena, Tomala Hanna, Byrska Alicja- miejsce18.

„Czwórki „ dziewcząt

SP15 Żory I Rojek Laura, Trojanowska Wiktoria, Syrnicka Julia, Wróblewska Natalia, Wawrzeniec Aleksandra, Bartecka Angelika – 10 miejsce.

SP 15 Żory II Smolak Antonina, Wróblewska Natalia, Kazanecka Zuzanna, Simsek Ayse, Smal Maja, Orlik Oliwia – 17 miejsce.

SP3 ŻORY I – Gembalczyk Oliwia, Świątek Weronika, Semik Natalia, Marzewska Maja, Wawrzyczek Letizia – XIX miejsce;

SP3 ŻORY II – Klich Martyna, Woźnicka Weronika, Jakubów Wiktoria, Paszek Roksana – XX miejsce.

„Czwórki” chłopców

SARI Żory w składzie: Paweł Wierzbicki, Bruno Roman, Bartosz Chochliński, Patryk Bonar, Wojciech Krenkiewicz, Oskar Kania, Tymoteusz Starczała, Filip Ciempiel – X miejsce.