11 gigantów z MUKS Sari Żory – to nowa silna grupa trenerów, która będzie nas wspierać od nowego sezonu 2020/2021.

Kolejny mocny i utwierdzający krok w działaniach Zarządu MUKS Sari Żory.

Mieliśmy już w filmie takie tytuły jak Fantastyczna czwórka, Wielka szóstka, …..i wreszcie przyszedł czas na Jedenastu gigantów ze stali. To właśnie ta fantastyczna jedenastka rozpocznie działania od nowego sezonu w MUKS Sari Żory.

To oni wspólnie będą szkolić i wspierać naszych zawodników, począwszy od najmłodszych grup, aż do kadry seniorek i seniorów. Mają wspólne plany, podobne wizje i jeden cel…. stworzyć najlepszy klub i profesjonalny ośrodek szkoleniowy na Śląsku.

Tak jak pisaliśmy wcześniej, postawiliśmy głównie na szkoleniowców, którzy byli, bądź są czynnymi zawodnikami i zawodniczkami, i posiadają bagaż doświadczeń z boiska. Dodatkowo, każda grupa trenerów będzie prowadzona pod nadzorem głównego koordynatora. Są to Paweł Wrzeszcz (siatkówka dziewcząt) i Grzegorz Marciak (koszykówka chłopców)

I tak w imieniu Zarządu MUKS Sari Żory chciałbym przedstawić wszystkich trenerów zarówno siatkarskich, jak i koszykarskich, którzy będą wspierać nasz klub w nowym sezonie 2020/2021.

Sekcja koszykarska chłopców:

Jadwiga Formela – instruktor koszykówki

Grzegorz Marciak – trener klasyII koszykówki

Paweł Sajdyk – instruktor koszykówki

Sekcja siatkarska dziewcząt:

Sylwia Mazur – trener piłki siatkowej PZPS

Joanna Pyrek – trener piłki siatkowej klasy II PZPS

Anna Wrzeszcz – trener piłki siatkowej PZPS

Oliwia Muras – trener piłki siatkowej PZPS i trener sportu piłki siatkowej

Paweł Wrzeszcz – trener piłki siatkowej klasy mistrzowskiej PZPS

Marek Utrata – instruktor piłki siatkowej

Krzysztof Murach – trener piłki siatkowej PZPS

Kamil Kosiński – trener piłki siatkowej klasy II PZPS

 

Krzysztof Biodrowicz w imieniu Zarządu MUKS Sari Żory