Szkoła Podstawowa nr 15

W roku szkolnym 2018/2019 w szkole działają jedna klasa szkoły mistrzostwa sportowego  – klasa VI oraz dwie klasy sportowe IV i V o profilu siatkówka dziewcząt. 

Trenerem klasy IV jest Andrzej Mazur

Skład klasy:

  1. Hanna Bajor
  2. Gałocz Nadia
  3. Gromska Anna
  4. Milena Kiernozek
  5. Natalia Kimla
  6. Milena Lorek
  7. Agata Marian
  8. Zofia Przybyłowska
  9. Aleksandra Wierzchowska
  10. Martyna Zarosińska
  11. Maja Smal
  12. Hanna Tomala

Trenerem klasy V jest Mieczysław Jacak.

Skład klasy:

  1. Puła Tatiana
  2. Biały Judyta
  3. Kalinowska Patrycja
  4. Wolińska Oliwia
  5. Tomala Hanna
  6. Szkup Milena
  7. Byrska Alicja
  8. Jagieło Karolina
  9. Herba Natalia
  10. Bartecka Nikola
  11. Madej Julia
  12. Pawlak Lena
  13. Szmer Maja

Klasa VI sms, której trenerem jest Violetta Salińska, drugim trenerem jest Joanna Lewandowska. 

Skład klasy:

1. Bartecka Angelika
2. Kazanecka Zuzanna
3. Orlik Oliwia
4. Rojek Laura
5. Simsek Ayse,
6.Smolak Antonina
7. Smal Maja,
8. Syrnicka Julia,
9. Trojanowska Wiktoria,
10. Wawrzeniec Aleksandra,
11. Wróblewska Daria,
12. Wróblewska Natalia

W roku szkolnym 2017/2018 w szkole działają dwie klasy szkoły mistrzostwa sportowego  – klasy V i VI oraz klasa IV sportowa o profilu siatkówka dziewcząt. 

Trenerem klasy IV jest Hanna Zyg.

Skład klasy:

  1. Puła Tatiana
  2. Biały Judyta
  3. Kalinowska Ptrycja
  4. Wolińska Oliwia
  5. Tomala Hanna
  6. Szkup milena
  7. Byrska Alicja
  8. Jargieło Karolina
  9. Herba Natalia
  10. Bartecka Nikola
  11. Madej Julia
  12. Jendrzejewska Paulina
  13. Pawlak Lena
  14. Szmer Maja

Klasa V sms, której trenerem jest Violetta Salińska, drugim trenerem jest Joanna Lewandowska. 

Skład klasy:

1. Bartecka Angelika
2. Kazanecka Zuzanna
3. Niedzielska Oliwia
4. Obara Wiktoria
5. Orlik Oliwia
6. Rojek Laura
7.Rudnicka Roksana
8. Simsek Ayse,
9.Smolak Antonina
10. Smal Maja,
11. Syrnicka Julia,
12. Trojanowska Wiktoria,
13. Wawrzeniec Aleksandra,
14. Wróblewska Daria,
15. Wróblewska Natalia

Klasa VI sms – trener Violetta Salińska

Sklad klasy:

  1. Dominiak Aleksadra
    2.Franczyk Amelia Karolina
    3.Gazarkiewicz Ewa Patrycja
    4. Gołaszwska Daria Maria
    5. Iwanek Zuzanna
    6. Kaszuba Wiktoria Magda
    7. Kisiel Karolina Magdalena
    8. Kowalczyk Angelika Anna
    9. Kwiatkowska Zofia Anna
    10.Marek Nadia
    11. Mehlich Oliwia Karolina
    12. Raczyńska Sara
    13. Tomaszewska Martyna Karolina
    14. Walczewska Pola Mirosława