Kontakt

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Sari Żory
44-240 Żory, ul. Folwarecka 10
tel.(32) 4341172
NIP: 6511675564    REGON: 240784731

Numer konta: ING Bank Śląski 44 1050 1676 1000 0023 2490 0428

Adres główny:
e-mail: mukssarizory@gmail.com

Prezes Zarządu Krzysztof Biodrowicz  tel.: (+48) 502 317 273
e-mail: k.biodrowicz@muks-sari.pl

Wiceprezes Zarządu Sylwia Mazur  tel.: (+48) 664 574 463
e-mail: s.mazur@muks-sari.pl

Sekretarz Zarządu Marek Utrata tel. (+48) 505 138 222
e-mail m.utrata@mosir.zory.pl

Członek Zarządu Monika Burek tel. (+48) 798 043 403
e-mail: m.burek@muks-sari.pl

Członek Zarządu Krzysztof Murach  tel.: (+48) 506 057 231
e-mail: k.murach@muks-sari.pl

Członek Zarządu Grzegorz Marciak  tel.: (+48) 666 626 557 – koszykówka
e-mail: g.marciak@muks-sari.pl

 

Komisja Rewizyjna

Przewodnicząca Beata Roman tel. (+48) 697 066 284

Zastępca Przewodniczącej Ilona Kaźmierczak tel. (+48) 508 082 357

Sekretarz Wiesława Pawletko tel. (+48) 692  113 639 

Trenerzy:

  • Kamil Kosiński – trener II klasy piłki siatkowej – tel.: 669 654 488
    e-mail kamil-81@wp.pl
  • Sylwia Mazur – trener PZPS – tel.: 664 574 463
    e-mail s.mazur@muks-sari.pl
  • Krzysztof Murach – trener PZPS – tel: 506 057 231
    e-mail k.murach@muks-sari.pl
  • Violleta Salińska – instruktor piłki siatkowej – tel: 500 545 965
    e-mail: v.salinska@interia.pl
  • Marek Utrata – instruktor piłki siatkowej – tel. 505 138 222 e-mail: m.utrata@mosir.zory.pl
  • Mieczysław Jacak – trener PZPS – tel. 609 482 839,
  • Hanna Zyg – tel.: 604 500 220,
  • Paweł Wrzeszcz – tel. 506 836 631 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz